To moje drugie podejście do etui. Znajoma poprosiła mnie o uszycie tamtego, jednak nie byłam z niego aż tak zadowolona, by sprzedać go komuś w tej formie. Podjęłam jednak kolejną próbę, bo i dla córki marzyłam o czymś bardziej kompaktowym. Z pomocą przyszedł mi świetny tutorial http://etiblog.com.pl/etui-na-plyty-cd-ozdobione-sznureczkami/. Zrezygnowałam z zamka, przez co moja wersja jest znacznie prostsza.

Mimo to nowe etui, choć nieskomplikowane, jest bardzo czasochłonne, zwłaszcza przy podwójnym nakładzie, bo składa się z wieeelu prostokątów! Miejcie to więc na uwadze:)

Tak już mam, poniekąd z lenistwa, że zanim wybiorę się do sklepu, przeszukuję dom w poszukiwaniu czegoś, co nadawałoby się do projektu. Stąd też przezroczyste oprawki, które wycięłam z ofertówek. Miałam ich spory zapas. Z jednej ofertówki wyszły mi 4 oprawki, więc na 20 płyt potrzebujemy dosłownie 5 ofertówek. Tak samo będą wyglądać np. okładki na książki. Za sprawą tych przezroczystych kieszonek płyta jest widoczna w całej okazałości, co bardzo wpływa na wygodne użytkowanie:)

Co sądzicie o żabkach i gwiazdkach? Tę cudownie miękką bawełnę zamówiłam na niemieckiej dawandzie. Zamówiłam cały dostępny zapas, na próżno by więc szukać…:) Choć być może… Materiał jest w każdym razie piękny, jednak ma na tyle wyrazisty wzór, że nie mogę znaleźć dla niego zastosowania?

Być może z czasem pojawi się większy projekt, niż etui na CD.

Przede mną kolejna seria egzaminów na przewodnika (tak tak, zgadzam się, to bardzo długi i bardzo wymagający kurs, sama się dziwię, że dałam radę wytrwać i zdać 1 część, jednak powoli zbliżam się ku końcowi), stąd bardzo proszę o wyrozumiałość, gdyby na blogu zapadła dłuższa cisza. Staram się za wszelką cenę ogarnąć wszystkie sprawy tak, by niczego nie zaniedbać, ale sami dobrze wiecie, że życie matki pełne jest nagłych, niecierpiących zwłoki sytuacji, a dodatkowo również intensywnej pracy?, dzięki której co tu dużo mówić, mam za co kupować materiały i realizować kolejne zachcianki??

Trzymajcie się ciepło!!! I dajcie znać co sądzicie o moim nowym etui:) Każdy komentarz i lajk na wagę złota… nic nie motywuje mnie bardziej, niż Wasz odzew, ostatnio otrzymałam piękne zdjęcia worka sako uszytego z mojego tutorialu

Za co bardzo dziękuję!

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC