Dekoracja pokoików trwa. Mam coraz mniej czasu, prace jednak idą mi dość sprawnie i optymistycznie zakładam, że się wyrobię:)

Dzisiaj coś bardzo prostego. Każdy ma inny gust, ale mnie ta skrzynka ujmuje swoją prostą formą. Tym bardziej, że nakład pracy jest niewielki.

Podczas weekendowych wyjazdów do dziadków zdarza mi się przeglądać magazynek taty, w którym znaleźć można wszystko. Tym razem trafiłam na deski (można takie zakupić w markecie budowlanym) i poprosiłam brata o przygotowanie skrzynki. Wiecie, że nie często trafia mi się szansa, by wyręczać się mężczyznami, więc tym chętniej skorzystałam z okazji. Reszta czynności to czysta przyjemność.

SAMSUNG CSC

Wygładziłam ostre kanty i wyczyściłam deski papierem ściernym. Przykręciłam 4 kółeczka, które zostały mi po jakimś mebelku z ikei.

SAMSUNG CSC

Pamiętacie te gwiazdki? Przydały się ponownie. Resztkę farby tablicowej zużyłam do namalowania gwiazdek po obu stronach:)

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

Mieści wszystkie klocki lego i wygląda uroczo! Mam nadzieję, że tym systemem gospodarczym, podkradając trochę i wykorzystując stare meble, stare rzeczy, bez większych nakładów finansowych dotrwam do końca! Jedna kwestia mnie męczy… Potrzebuję pomysłu na fajne szafki nocne, macie coś ciekawego?

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC