SAMSUNG CSC

 

Jak widzicie jestem chyba w fazie robienia wielofunkcyjnych poduszek. Samochodzik Garbi, to ulubiony książkowy bohater mojego Malucha! Choć czytam niemal codziennie, Mały za każdym razem tak samo mocno przeżywa jego przygodę:)

Zrobiłam mu więc na szydełku (rozmiar 12) ozdobną poduszkę z znanego Wam już z moich wcześniejszych wpisów bawełnianego sznurka grubości 5mm. Poducha wypełniona jest puchową poduszką o wymiarach 30/50cm. Nie da się na niej spać, ale może z powodzeniem służyć jako zabawka, siedzisko lub ozdoba dziecięcego łóżeczka, a na pewno fajnie sprawdzi się jako własnoręcznie zrobiony prezent. Kto szydełkuje, łatwo rozpozna wzór, jeśli zaś na Waszej noworocznej liście z postanowieniami jest i szydełkowanie, to piszcie, przygotuję Wam wzór. Polecam, bo do zrobienia w jeden dzień.

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

Lista noworocznych postanowień pojawiła się też u mnie. Wkładam bardzo dużo pracy i zaangażowania w prowadzenie mojego bloga. Tę energię czerpię głównie z Waszego odzewu, pytań, aprobaty. Liczba polubień 893 oraz statystyki odwiedzin, przyprawiają mnie o zawrót głowy. Moim noworocznym celem jest osiągnięcie 1000 polubień. Planuję już konkurs z tej okazji, a Was wierni odwiedzający proszę o pomoc, udostępnianie, komentowanie, by z impetem rozpocząć ten Nowy kraftowy ROK.