Skąd czerpać inspiracje?

Podobno 84% entuzjastów DIY szuka inspiracji przez cały czas, bez względu na to, czy planują zrobić nowy projekt, czy nie. Zdecydowanie należę do tej grupy. Inspiracji poszukuję nieustannie, a bardzo często zdarza mi się, że wpada sama. Zupełnie znienacka. Jeśli jednak potrzebujesz inspiracji na już, warto ukrócić poszukiwania, przechytrzyć wenę i ruszyć w ciekawe miejsce.

W związku z tym, że nasze wakacje dobiegły końca, a moje dzieci niestandardowo w okresie typowo wakacyjnym rozpoczęły swoją przedszkolno – żłobkową przygodę, udało mi się, po długich miesiącach oczekiwań, odwiedzić salon Kare Design w Krakowie. Wrażeń zebrałam co niemiara. Ogrom pięknych przedmiotów skumulowany w jednym miejscu przerósł moje oczekiwania. Co nieco mieliście okazję zobaczyć na moim Instagramie i Facebooku. Zapraszam i tam.

Jedno muszę przyznać… ceny w Kare porażają. Wystarczy jednak odrobina wyobraźni, by ukoić krwawiące serce i u siebie stworzyć coś spektakularnego, jak zwykle z niczego. Naładowana pomysłami wróciłam do domu i w kilkadziesiąt minut zmieniłam lampę, która szczerze mnie już znudziła, w piękny , lśniący nowością przedmiot, na nowo cieszący moje oko.

Miedź, miedź, wszędzie widzę miedź. Zyskało na tym i wiaderko, na które od dawna nie miałam pomysłu. I zwykły słoik…A jakże! Spójrzcie tylko jak ta banalna metamorfoza pięknie ozdobiła moją latarenkę. odmieniłam również zdjęcia. Ewidentnie potrzebowały odświeżenia. Zamiast wymiany ulubionych zdjęć, przykleiłam te stare do szyby i ściągnęłam plecy fotoramki. A efekt? Lekkość, nowość, odświeżenie, czyli wszystko to, czego potrzebował mój salon. Choć ronię jeszcze łzy nad przepięknym szezlongiem do czytania, pocieszam się moim starym, wygodnym fotelem:) Zerknijcie, może uda mi się i Was zainspirować.

Cena farby w sprayu to ok 33 zł, a ile radości z nowości?

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

image

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

image

 

SAMSUNG CSC