W szyciu fajne jest to, że można wychodzić poza schematy i trendy danego sezonu. Można wymyślać w nieskończoność, drobnymi zmianami kreować nowy piękny ciuch. Można przede wszystkim tworzyć według własnej wizji, na swoje specjalne zamówienie. Ma się tę satysfakcję rzeczy skrojonej na własną miarę i gust. Można na przykład, tak jak ja, uszyć podobny zestaw na pozór zupełnie zwykłych dresów dla rodzeństwa i cieszyć matczyne oczy ich nową stylizacją:) Założę się,  że też tak macie!

Dzisiaj w roli głównej kangurki, które udało mi się upolować podczas wypadu do Niemiec. Do uszycia spodenek użyłam wykroju z OTTOBRE Summer 3/2016. To model 16, odrobinę zmodyfikowany przeze mnie pod kątem dresówki. Nie doszywałam kieszonki z tyłu, zrezygnowałam z zamka, do paska wciągnęłam gumkę. Spodenki są bardzo wygodne, luźne, nie krępują ruchów, czyli to, co dzieci lubią najbardziej.

Co równie ważne, spodenki są niepowtarzalne i tylko dla mojej dwójki:) Jedyna różnica, to popielaty akcent dla chłopca i różowy dla dziewczyny.

Na dnie bratowej szafy odkryłam o wiele na niego za dużą, nowiutką koszulkę w prawie identycznym kolorze no i ze świetnym napisem. Po krótkiej konsultacji miałam pozwolenie na jej przejęcie, a w głowie pomysł, na dziecięcą bokserkę.

Koniecznie dajcie znać, czy zestaw Wam się podoba:)

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

image