Dzisiaj miał być regał na zabawki, domek. Piękny, miętowy! Wymarzyłam sobie taki dla małej, zobaczyłam kiedyś na wystawie. Ten jej miał być o wiele większy, ale podobny do tego tutaj. Miało być o nowym sposobie na przechowywanie zabawek, by przyzwyczajać małą do utrzymywania porządku. Wielgachna skrzynia zupełnie się nie sprawdza. Z pięknych fotografii, powalającego efektu nici:/ Domek byłby gotowy na czas, jednak musiałam trafić (pozostałości mojego defetystycznego nastawienia) na jakąś felerną farbę. Biegałam po tym markecie, by szybko, by sprawnie pozbierać potrzebne rzeczy. No i nie dość, że kolor nie ten, to jeszcze farba okropna. Nieschnąca, klejąca się, a podczas malowania kapiąca jak woda. No więc efektów brak. Wszystko muszę szlifować i zaczynać od nowa. Czasami tak bywa. Jednak wizja efektu końcowego jest tak kusząca, że zaczynam od nowa:) Dzisiaj w zastępstwie u mnie neonowy szydełkowy zestaw. Czy takie elementy mogą stanowić spójną całość? Ogranicza nas przecież tylko wyobraźnia. To może o tych planach moich, edukacyjno – porządkowych?

Zawsze broniłam się przed zabawkami w salonie. Teraz z wygody, niejako pod ręką, w przedpokoju stoi wielka skrzynia z zabawkami, a w salonie druga, trochę mniejsza, z klockami. W ostatnim czasie liczbę zabawek zmniejszyłam o połowę. Cóż, krasnoludki ich nie sprzątają. Miałam nadzieję, że to rozwiąże problem wszechobecnych zabawek i panującego w skrzyni chaosu.

Moje dzieci nie mają jeszcze swoich pokoików, co sprawia, że chyba cały dom stał się ich pokoikiem. Oswoiłam się z tym, bo nie mam innego wyjścia, bo sprawia mi radość obserwowanie jak się bawią. Problemem stała się ta skrzynia bez dna, bo większość zabawek ginie pod stertą. Zaczęłam się zastanawiać nad sensem posiadania tej ilości zabawek, podczas gdy mała korzysta tylko z tych kilku, znajdujących się na wierzchu. Dodatkowo ciężej mi wyegzekwować ich sprzątanie. Pomyślałam sobie więc o regale, na którym mała będzie mogła poukładać swoje zabawki i będzie również musiała odkładać je na miejsce. Jak myślicie? Czy zabawki na wierzchu to dobry pomysł? Jestem zwolenniczką chowania wszystkiego:)

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC