SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Jestem typową sową, oj ciężko mi się rano wstaje. Mimo treningów, mimo samozaparcia i przede wszystkim dlatego, że nie mam innego wyjścia, to dla mnie wciąż udręka.

A tu taka sytuacja z dzisiejszego poranka…

Wydaje mi się, że jeszcze śnie, że lecę tym samolotem, który zaraz ma się rozbić. Szef mój pilotuje, a ja dzielną stewardesą jestem.. aż tu nagle jakiś pisk! Co to? Słyszę ten pisk jakby wyraźniej… Otwieram oko..no tak, to nie sen, to Mały nad ranem wyspany, uśmiechnięty, już gotowy do zabawy, bo wieczorem wcześniej zasnął. Dał się namówić na krótką drzemkę, uff. Ale chwilę później wstajemy. U mnie lewa noga niestety pierwsza wstała. I od samego brzegu łóżka, progu pokoju, z tymi na wpół,  ledwo otworzonymi oczyma wszystkich się czepiam, już nic mi nie pasuje. Aaale mnie głowa boli. Powoli dochodzę do siebie…i się zaczyna… ale czemu Ty tego nie posprzątałeś? I czemu to tak tutaj leży? Nieee dotykaj! Ja zrobię to lepiej, tak jak ma być. Bo tobie nigdy się nie chce. A Ty, Mała? Czemu bez butów chodzisz? Ubierz szybciutko, no i Mały nie jęcz, tylko baw się ładnie. Mama nie będzie Cię na rękach nosić! O Boże, co tu tak kolorowo, co to za pomysł w ogóle z tą farbą, i po co ja to fioletowe krzesło kupiłam? Pasuje zupełnie do niczego..

Dobrze, że jest kawa, kawa na pewno mi pomoże, tylko, żebym ją ciepłą wypić zdążyła.

Znów tyle do zrobienia, znów wszystko na mojej głowie. No właśnie! Moja głowa:(( Tragiczne włosy, do tego zmięta bluzka i zmarszczki pod oczami. Wszystko jakieś takie rozwalone, istny chaos. Zziiiimno chyba za oknem i dzieci wyjątkowo marudne.

Nie dotykać bo gryzę! Dzisiaj u mnie wszystko jakieś takie poszarzałe. Chyba to przeczekać muszę.

I tak nadaję od rana prawie do południa, aż moim bliskim uszy więdną, a mi się z braku lepszego pomysłu, w końcu otrząsnąć i ogarnąć z tej beznadziei i tego marazmu udało. Choć sił i energii mi brak i życie jakoś zorganizować się nie chce.

Więc to ciasteczko sobie na pocieszenie zrobiłam, które wczoraj dla gości szykowałam. Tylko prąd mi wyłączyli i podać nie mogłam. I nie, nie za pierwszym razem mi wyszło, nie dzisiaj. Choć zawsze podobno wychodzi, ja dzisiaj trzy podejścia miałam.

Z nadzieją na lepsze jutro można by rzec!

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC